Zabiegi laserowe

Jednym z najnowocześniejszych osiągnięć w medycynie estetycznej są zabiegi laserowe. Nasze centrum dysponuje kilkoma urządzeniami pozwalającymi przeprowadzać zabiegi tego typu.

tl_files/med_estetyczna/zabiegi/liftmed_378.jpg

Laser Fraxel re:pair
Laser Fraxel re:pairTM to jedyny na rynku medycyny estetycznej ablacyjny laser frakcyjny do zabiegów małoinwazyjnych, którego zastosowanie gwarantuje bezpieczniejsze i szybsze osiąganie efektów niż w przypadku innych tradycyjnych laserów obecnych na rynku. Stosowany jest przede wszystkim w leczeniu zmarszczek, bruzd, drobnych zmarszczek, nierówności powierzchni skóry, zmian barwnikowych oraz przebarwień naczyniowych. Jest on niezwykle skuteczny w likwidowaniu drobnych zmarszczek i blizn potrądzikowych.

Zabiegi laserem Fraxel Re:pair są dobrze tolerowane prze pacjentki, a efekty są osiągane przy znacznej redukcji bolesności i długotrwałej rekonwalescencji.

Laser MYDON
– to unikalny laser, który  służy  w leczeniu zmian naczyniowych skóry, takich jak pajączków i żylaków, w leczeniu naczyń, delikatnego odmłodzenie skóry, depilacji i terapii grzybicy paznokci. Długo impulsowy Nd: YAG laser MYDON oferuje szeroki zakres możliwości terapeutycznych dla dermatologii estetycznej: naczyniowe zmiany skórne różnego rodzaju wskazania są idealne dla długości fali 1064 nm, w tym nawet wewnątrznaczyniowych zabiegów. Praktycznie jako jedyny pozwala przeprowadzać zabiegi opalonej skóry.

MYDON emituje fale  1.064 fali nm,  które pochłaniane przez hemoglobinę, idealnie sprawdzają się w leczeniu głębiej położonych żył. Można nim nawet usunąć żylaki w wewnątrznaczyniowych zabiegów. Znakomity system chłodzenia skóry jest bezpośrednio zintegrowany z rękojeścią MYDON. Połączenie metalu i szkła stosowany bezpośrednio na skórę chłodzi skórę przed, podczas i po każdym laserowym impulsie. Dzięki temu naskórek jest chroniony nawet przy wysokich poziomach energetycznych. Poprawia to skuteczność zabiegu i komfort pacjenta, a jednocześnie zmniejsza ryzyko wystąpienia działań niepożądanych.

Laser Harmony Pixel
System Harmony firmy Alma Lasers to laser multiplikacyjny i multi-technologiczny. Łączy w sobie światło UV, IPL i tradycyjnych laserów, posiada wymienialne moduły pozwalające osiągnąć doskonałeb rezultaty w terapii od bielactwa i łuszczycy, przez fotoodmładzanie, depilację po likwidację teleangiektazji, naczyń na twarzy i nogach a nawet leczenie naczyniaków płaskich.

Laser Harmony Er:YAG 2940 nm
to połączenie tradycyjnego lasera erbowego, silnie działającego na wodę zawartą w tkankach, z możliwością pracy z wykorzystaniem Pixela. Jest on wykorzystywany do peelingu laserowego, fotodermabrazji, laserowego złuszczania blizn, przerostów, fotoodmładzania, wygładzania skóry, zmniejszenie porów.

Systemem możemy realizować miejscowe procedury wykonywane laserem erbowym jak złuszczanie blizn oraz zabiegi dotyczące całej twarzy czy dekoltu z wykorzystaniem pixela. Działamy tym samym łagodniej i bardziej jednolicie a jednocześnie mniej inwazyjnie na leczone obszary.

tl_files/med_estetyczna/zabiegi/liftmed_463.jpgIPL ST HARMONY z zakresem podczerwieni IPL (AFT 540 nm)
z jego wykorzystaniem przeprowadzamy zabiegi ujędrniania skóry, likwidacji kurzych łapek, napięcia skóry dekoltu i podbródka, a także skutecznie radzi sobie ze zmianami naczyniowymi i pigmentacyjnymi, trądzikiem różowatym, poikilodermą, zmianami typu Cafe-au-Lait, świetlnymi uszkodzeniami skóry, naczyniakami płaskimi u dzieci i dorosłych.

Głowica wykorzystując zakres światła bliski podczerwieni, zapewnia głębokie podgrzewanie skóry twarzy (czoło, policzki, szyja), pobudzając kolagen do regeneracji i przebudowy swojej struktury. Napina skórę, podnosi policzki i likwiduje dodatkowy podbródek. Dobre efekty przynosi skombinowany z terapią zamykania drobnej siatki naczyń i likwidacji przebarwień.

Laser neodymowy (Nd:YAG 1064 nm) HARMONY
wykorzystujemy w zabiegach na teleangiektazje na twarzy i nogach, powierzchniowe i głębsze zmiany naczyniowe, likwidacja naczyń niebieskich na nogach do średnicy około 3mm, stymulacja kolagenu, poprawa napięcia skóry, wygładzanie drobnych zmarszczek.

Do zabiegów laserowych w Centrum Liftmed wykorzystujemy również laser Fraxel re:pair - jedynym na rynku laser CO2, laser diodowy LightSheer służący do trwałej i bezpiecznej depilacji, laser VariLite™ służący leczeniu schorzeń skórnych i naczyniowych oraz przebarwień, a także SLIMLIPO 3D - urządzenie laserowe do kształtowania sylwetki i walki z nadpotliwością.

Dzięki zabiegom laserowym Centrum Liftmed osiąga doskonałe wyniki w zamykaniu rozszerzonych naczyniek, usuwaniu lub zmniejszaniu zmarszczek, poprawie jędrności skóry, usuwaniu blizn czy też w walce z trądzikiem, przebarwieniami i usuwaniem zbędnego owłosienia.