Lift Med Rybnik
 

zadzwoń
+48 32 440 88 99

UMÓW WIZYTĘ ONLINE
Lift Med w mediach społecznościowych Facebook Instagram YouTube

Lipoliza wspomagana falą radiową Dodaj do schowka ofert

 

Dobrze i profesjonalnie dobrany oraz wykonany zabieg medycyny estetycznej potrafi odjąć naszej twarzy i szyi nawet 10 lat. Niezwykle istotne jest, aby przy możliwie jak najmniejszej inwazyjności uzyskać jak najlepsze efekty i właśnie dlatego oferujemy Państwu innowacyjny zbieg lipolizy wspomagana falą radiową. Decydując się na tego rodzaju termolifting można uzyskać fantastyczne efekty odmłodzenia skóry. Jednocześnie odsysany jest nadmiar tkanki tłuszczowej i podgrzewane są włókna kolagenowe które kurcząc się napinają skórę powodując iż staje się jędrna.

Urządzenie dzięki któremu taki zabieg może być przeprowadzony posiada 4 różne specjalne aplikatory. W zależności od oceny stanu skóry podczas wywiadu, oraz efektu jaki Państwo chcą uzyskać dobierany jest indywidualny zabieg danym aplikatorem. Do wyboru mamy:

Lipoliza wspomagana falą radiową jest innowacyjnym podejściem do zabiegów medycyny estetycznej. Wykorzystanie fal radiowych w procesie odmładzania skóry jest strzałem w dziesiątkę. Wszystkie aplikatory posiadają czujniki temperatury, więc nie ma możliwości aby doszło do poparzeń. Decydując się na zabieg z użyciem fal radiowych zyskujemy:

Efekty po zabiegu utrzymują się nawet do 15 lat, są trwałe i można zobaczyć je już po pierwszym zabiegu, natomiast pełny efekt w zależności od obszaru ciała uwidoczni się od 1 miesiąca do 6 miesięcy. Jeżeli zależy Państwu na fantastycznych efektach ujędrnienia i wyszczuplenia wybranych części ciała, bez użycia skalpela i długiej rekonwalescencji, to zapraszamy na zabieg.

Cenny

 

 

 
 

Znajdź nas Cegielniana 14, Rybnik

Karta prezentowa

Karta Prezentowa Lift Med Rybnik
 
 


Adres


Lift-Med
ul. Cegielniana 14
44-200 Rybnik


Godziny otwarcia


Czynne poniedziałek - piątek
Poradnie 800 - 2100
Szpital 800 - 2100
Punkt pobrań:
pon., śr. - pt. 800 - 1200
wt. 730 - 1200
RodoPolityka prywatności RODO
Telefony


Telefon główny
+48 32 440 88 99

Medycyna estetyczna
+48 325 005 005

Stomatologia
+48 325 005 125

Maile


Rejestracja
rejestracja@liftmed.pl

Medycyna estetyczna
medycynaestetyczna@liftmed.pl

Stomatologia
stomatologia@liftmed.pl

Wykonanie ActivePage.pl
Wiryualny spacer
Ofert w schowku
kreator wizyty