Lift Med Rybnik
 

zadzwoń
+48 32 440 88 99

UMÓW WIZYTĘ ONLINE
Lift Med w mediach społecznościowych Facebook Instagram YouTube

Makijaż permanentny Dodaj do schowka ofert

 

Jeśli marzysz o wyrazistych ustach, regularnych brwiach, ciemnej oprawie oczu, zafunduj sobie makijaż permanentny.

Oferujemy Państwu najlepszy system do makijażu permanentnego Long Time Liner. Zabieg wykonuje kosmetyczka.

Dzięki makijażowi permanentnemu można precyzyjnie poprawić kształt brwi, stwarzając wrażenie ich optycznego zagęszczenia, podkreślić oczy poprzez powiększenie objętości rzęs lub podkreślić ich wyraz tworząc „kreski” na górnej i dolnej powiece. Dzieki makijażowi permanentnemu możemy również poddkreślić kontur ust i optycznie je powiększyć. Ten prosty zabieg spowoduje, ze usta staną się bardziej wyraziste i kobiece.

Makijaż permanentny utrzymuje się w zależności od typu i kolorytu skóry od 2 do 5 lat. Gdy zacznie blednąć, można go w każdym momencie na nowo zabarwić lub zdecydować się na zupełnie nowy, indywidualnie dopasowany wizerunek.

Makijaż permanentny jest trwały i bezpieczny.

Jest to bardzo stara, wywodząca się z Chin metoda, polegająca na bardzo precyzyjnym wprowadzeniu w głębsze warstwy naskórka barwnika pochodzenia roślinnego. Barwniki te nie są toksyczne i nie alergizują.

Przed przystąpieniem do zabiegu, miejsce gdzie wykonywany jest makijaż jest znieczulane. Zabieg trwa od 1 do 2 godzin. Wkład do aparatu jest sterylnie zamknięty i każdorazowo przeznaczony dla jednego klienta. Po zabiegu miejsce jest lekko opuchnięte oraz zaczerwienione. W pierwszych dniach po zabiegu makijaż jest najmocniejszy. Podrapana igłą wierzchnia warstwa naskórka złuszcza się przez kilka dni wraz z częścią barwnika. Brwi złuszczają się około tygodnia, usta i oczy około 4-5 dni. Makijaż w tym czasie blednie do 50% barwy wyjściowej – jest to proces jak najbardziej naturalny. Bardzo ważne jest w tym czasie ciągłe nawilżanie miejsc poddanych zabiegowi. W miesiąc po zabiegu należy wykonać korektę. Dopiero wtedy widać, czy nie trzeba poprawić koloru, wzmocnić go lub osłabić. Korekta jest wliczona w cenę zabiegu

Makijaż trwały jest bardzo wygodnym rozwiązaniem dla osób aktywnych i chcących zaoszczędzić czas na codziennym przygotowaniu makijażu. Z makijażem permanentnym mamy tę pewność, ze nasza twarz jest zawsze wyraźna, a uroda podkreślona. Oczywiście makijaż musi być odpowiednio dobrany do urody i osobowości pacjentki, zarówno formą jak i kolorem.

 
 

Znajdź nas Cegielniana 14, Rybnik

Karta prezentowa

Karta Prezentowa Lift Med Rybnik
 
 


Adres


Lift-Med
ul. Cegielniana 14
44-200 Rybnik


Godziny otwarcia


Czynne poniedziałek - piątek
Poradnie 800 - 2100
Szpital 800 - 2100
Punkt pobrań:
pon., śr. - pt. 800 - 1200
wt. 730 - 1200
RodoPolityka prywatności RODO
Telefony


Telefon główny
+48 32 440 88 99

Medycyna estetyczna
+48 325 005 005

Stomatologia
+48 325 005 125

Maile


Rejestracja
rejestracja@liftmed.pl

Medycyna estetyczna
medycynaestetyczna@liftmed.pl

Stomatologia
stomatologia@liftmed.pl

Wykonanie ActivePage.pl
Wiryualny spacer
Ofert w schowku
kreator wizyty