Lift Med Rybnik
 

zadzwoń
+48 32 440 88 99

UMÓW WIZYTĘ ONLINE
Lift Med w mediach społecznościowych Facebook Instagram YouTube

Osocze bogatopłytkowe Dodaj do schowka ofert

 

Technologia oparta na osoczu bogatopłytkowym stosowana jest w chirurgii rekonstrukcyjnej, ortopedii, stomatologii. Podawanie osocza bogatopłytkowego w zmarszczki uruchamia proces, którego zadaniem jest stymulowanie komórek macierzystych do namnażania i wytwarzania nowego kolagenu, co ma doprowadzić do regeneracji i odnowy skóry, jej nawilżenia i odmłodzenia. Skóra staje się gładsza, odżywiona. Poprawia się jej gęstość i napięcie. Zmarszczki i fałdy zostają wygładzone.

Osocze bogatopłytkowe przeznaczone jest dla pacjentów, których skóra wymaga odnowy oraz takich, którzy poszukują produktów naturalnych lub są uczuleni na inne produkty.

Zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego przeprowadzany w gabinecie to proces dość szybki. W pierwszej fazie lekarz pobierze niewielką ilość (6 -18ml) Twojej krwi do specjalnych probówek, które następnie poddaje się wirowaniu w specjalnej wirówce. W ciągu 5 minut następuje oddzielenie erytrocytów i leukocytów od osocza zawierającego płytki krwi. Do probówek, tuż przed wykonaniem zabiegu, należy dodać specjalny odczynnik, który aktywuje płytki krwi do produkcji czynników wzrostu. W taki sposób uzyskujemy osocze bogatopłytkowe, które następnie staję się bazą do wykonania zabiegu.

Efekty, które możemy uzyskać, dzięki osoczu bogatopłykowemu to:

rewitalizacja skóry, wygładzenie i ujednolicenie kolorytu skóry, poprawa elastyczności, napięcia i gęstości skóry, remodeling włókien kolagenowych, poprawa ukrwienia skóry, wygładzenie zmarszczek i fałd – wolumetryczna, biostymulacja komórek skóry, przyspieszenie procesów gojenia po zabiegach medycyny estetycznej.

 
 

Znajdź nas Cegielniana 14, Rybnik

Karta prezentowa

Karta Prezentowa Lift Med Rybnik
 
 


Adres


Lift-Med
ul. Cegielniana 14
44-200 Rybnik


Godziny otwarcia


Czynne poniedziałek - piątek
Poradnie 800 - 2100
Szpital 800 - 2100
Punkt pobrań:
pon., śr. - pt. 800 - 1200
wt. 730 - 1200
RodoPolityka prywatności RODO
Telefony


Telefon główny
+48 32 440 88 99

Medycyna estetyczna
+48 325 005 005

Stomatologia
+48 325 005 125

Maile


Rejestracja
rejestracja@liftmed.pl

Medycyna estetyczna
medycynaestetyczna@liftmed.pl

Stomatologia
stomatologia@liftmed.pl

Wykonanie ActivePage.pl
Wiryualny spacer
Ofert w schowku
kreator wizyty