Lift Med Rybnik
 

zadzwoń
+48 32 440 88 99


Lift Med w mediach społecznościowych Facebook Instagram YouTube

Urologia Dodaj do schowka ofert

/Poradnie Układ moczowy
 
Ikonka Może zainteresować Cię ...
Ikonka Zapraszamy do oferty...

Lpg Systems Endermologia Icoon Laser

Urologia jest dziedziną medycyny i chirurgii skupiającej się na układzie moczowym u kobiet i mężczyzn oraz na męskim układzie rozrodczym. Lekarze Liftmed zajmujący się tą działką medycyny są przygotowani do diagnozowania, leczenia i zajmowania się pacjentami z wszelkimi zaburzeniami tych układów. W schorzeniach urologicznych niezwykle istotna jest profilaktyka i badania kontrolne - im wcześniej schorzenie zostanie wykryte, tym mniej bolesne, a skuteczniejsze staje się leczenie. Dlatego też zaleca się badania kontrolne w celu profilaktycznym, by dłużej cieszyć się zdrowiem.

Botox w leczeniu nietrzymania moczu - czytaj więcej

LEKARZE:

lek. Michał Fryczkowski

lek. Wojciech Stołtny

Operacje z zakresu urologii:

  • zabieg elongacji krótkiego wędzidełka
  • zabieg leczenia stulejki i obrzezanie
  • cystoskopia
  • mapping pęcherza

Zabieg elongacji krótkiego wędzidełka – polega na nacięciu fałdu skórnego, którym jest wędzidełko. W przypadku wystąpienia zbyt krótkiego wędzidełka, pacjenci cierpią z powodu braku możliwości bezbolesnego odciągnięcia napletka. Ból oraz dyskomfort występuje głównie podczas stosunku, powodując liczne obawy pacjenta. Krótkie wędzidełko może ulec także zerwaniu i niekontrolowanemu zrośnięciu. Tylko profesjonalnie przeprowadzony zabieg elongacji, zapewnia pozbycie się bólu oraz dyskomfortu podczas stosunków.

Zabieg leczenia stulejki i obrzezanie – zabieg leczenia stulejki i obrzezanie przeprowadza się zazwyczaj u chłopców. Metoda leczenia stulejki polega na usunięciu zwężenia napletka, uniemożliwiającego pełne wysunięcie się żołędzi. Obrzezanie to usunięcie całości napletka wykonywane zarówno ze względów medycznych, jak i higienicznych lub religijno-kulturowych. Naszym pacjentom oferujemy dyskrecję, zrozumienie oraz fachową poradę specjalisty urologa. Zabiegowi poddać się mogą również mężczyźni.

Cystoskopia- przeprowadzana w celu diagnostyki chorób układu moczowego. Zabieg wykonywany jest przy pomocy wziernika, pozwalającego na ocenę błony śluzowej pęcherza. Metoda stosowna najczęściej w przypadku schorzeń takich jak: choroba nowotworowa, wady rozwojowe cewki moczowej oraz pęcherza, krwiomocz i kamica nerkowa. Cystoskopia może być również przeprowadzona przy użyciu giętkiego endoskopu, co zwalnia pacjenta z konieczności pozostania w szpitalu. Wszelkie wątpliwości dotyczące zabiegu rozwieją podczas konsultacji nasi lekarze specjaliści.

Mapping pęcherza - jest zabiegiem pobierania wycinków nabłonka pęcherza moczowego, wykonywanego w znieczuleniu ogólnym, przeprowadzanego podczas cystoskopii. Zabieg stosuje się w przypadku diagnozowania oraz leczenia choroby nowotworowej pęcherza.

Wpisy cennika powiązane z ofertą

Zapraszamy do przeglądania pełnego cennika.
Nazwa usługi
Cena
Konsultacja urologiczna
150 zł
Konsultacja urologiczna z badaniem USG dróg moczowych
180 zł
Cystoskopia
od 300 zł
NOWOŚĆ! -BOTOX w nietrzymaniu moczu
od 2000 zł
Obrzezanie
od 1500 zł
Plastyka wędzidełka
od 800 zł
 
 

Znajdź nas Cegielniana 14, Rybnik

Karty Rabatowe i Prezentowe

Karta Rabatowa Lift Med Rybnik Karta Prezentowa Lift Med Rybnik
 


Adres


Lift-Med
ul. Cegielniana 14
44-200 Rybnik


Godziny otwarcia


Czynne poniedziałek - piątek
Poradnie 800 - 2100
Szpital 800 - 2100
Punkt pobrań 800 - 1200

RodoPolityka prywatności RODO
Telefony


Telefon główny
+48 32 440 88 99

Medycyna estetyczna
+48 325 005 005

Stomatologia
+48 325 005 125

Maile


Recepcja
rejestracja@liftmed.pl

Stomatologia
stomatologia@liftmed.pl

Wykonanie ActivePage.pl
Ofert w schowku
kreator wizyty