Lift Med Rybnik
 

zadzwoń
+48 32 440 88 99


Lift Med w mediach społecznościowych Facebook Instagram YouTube

Urologia Dodaj do schowka ofert

/Poradnie Układ moczowy
 
Ikonka Może zainteresować Cię ...
Ikonka Zapraszamy do oferty...

Icoon Laser

Urologia jest dziedziną medycyny i chirurgii skupiającej się na układzie moczowym u kobiet i mężczyzn oraz na męskim układzie rozrodczym. Lekarze Liftmed zajmujący się tą działką medycyny są przygotowani do diagnozowania, leczenia i zajmowania się pacjentami z wszelkimi zaburzeniami tych układów. W schorzeniach urologicznych niezwykle istotna jest profilaktyka i badania kontrolne - im wcześniej schorzenie zostanie wykryte, tym mniej bolesne, a skuteczniejsze staje się leczenie. Dlatego też zaleca się badania kontrolne w celu profilaktycznym, by dłużej cieszyć się zdrowiem.

Botox w leczeniu nietrzymania moczu - czytaj więcej

LEKARZE:

lek. Michał Fryczkowski

lek. Wojciech Stołtny

Operacje z zakresu urologii:

  • zabieg elongacji krótkiego wędzidełka
  • zabieg leczenia stulejki i obrzezanie
  • cystoskopia
  • mapping pęcherza

Zabieg elongacji krótkiego wędzidełka – polega na nacięciu fałdu skórnego, którym jest wędzidełko. W przypadku wystąpienia zbyt krótkiego wędzidełka, pacjenci cierpią z powodu braku możliwości bezbolesnego odciągnięcia napletka. Ból oraz dyskomfort występuje głównie podczas stosunku, powodując liczne obawy pacjenta. Krótkie wędzidełko może ulec także zerwaniu i niekontrolowanemu zrośnięciu. Tylko profesjonalnie przeprowadzony zabieg elongacji, zapewnia pozbycie się bólu oraz dyskomfortu podczas stosunków.

Zabieg leczenia stulejki i obrzezanie – zabieg leczenia stulejki i obrzezanie przeprowadza się zazwyczaj u chłopców. Metoda leczenia stulejki polega na usunięciu zwężenia napletka, uniemożliwiającego pełne wysunięcie się żołędzi. Obrzezanie to usunięcie całości napletka wykonywane zarówno ze względów medycznych, jak i higienicznych lub religijno-kulturowych. Naszym pacjentom oferujemy dyskrecję, zrozumienie oraz fachową poradę specjalisty urologa. Zabiegowi poddać się mogą również mężczyźni.

Cystoskopia- przeprowadzana w celu diagnostyki chorób układu moczowego. Zabieg wykonywany jest przy pomocy wziernika, pozwalającego na ocenę błony śluzowej pęcherza. Metoda stosowna najczęściej w przypadku schorzeń takich jak: choroba nowotworowa, wady rozwojowe cewki moczowej oraz pęcherza, krwiomocz i kamica nerkowa. Cystoskopia może być również przeprowadzona przy użyciu giętkiego endoskopu, co zwalnia pacjenta z konieczności pozostania w szpitalu. Wszelkie wątpliwości dotyczące zabiegu rozwieją podczas konsultacji nasi lekarze specjaliści.

Mapping pęcherza - jest zabiegiem pobierania wycinków nabłonka pęcherza moczowego, wykonywanego w znieczuleniu ogólnym, przeprowadzanego podczas cystoskopii. Zabieg stosuje się w przypadku diagnozowania oraz leczenia choroby nowotworowej pęcherza.

Wpisy cennika powiązane z ofertą

Zapraszamy do przeglądania pełnego cennika.
Nazwa usługi
Cena
Konsultacja urologiczna
170 zł
170 zł
Cystoskopia
od 500 zł
od 500 zł
Obrzezanie
od 1500 zł
Plastyka wędzidełka
od 1500 zł
 
 

Znajdź nas Cegielniana 14, Rybnik

Karta prezentowa

Karta Prezentowa Lift Med Rybnik
 
 


Adres


Lift-Med
ul. Cegielniana 14
44-200 Rybnik


Godziny otwarcia


Czynne poniedziałek - piątek
Poradnie 800 - 2100
Szpital 800 - 2100
Punkt pobrań 800 - 1200

RodoPolityka prywatności RODO
Telefony


Telefon główny
+48 32 440 88 99

Medycyna estetyczna
+48 325 005 005

Stomatologia
+48 325 005 125

Maile


Recepcja
rejestracja@liftmed.pl

Stomatologia
stomatologia@liftmed.pl

Wykonanie ActivePage.pl
Wiryualny spacer
Ofert w schowku
kreator wizyty