Lift Med Rybnik
 

zadzwoń
+48 32 440 88 99


Lift Med w mediach społecznościowych Facebook Instagram YouTube

Vectus – depilacja laserowa Dodaj do schowka ofert

 

Vectus – depilacja laserowa vectus-depilacja-laserowa Opis

Firma Palomar stworzyła laser Vectus™ stosujący wiele nowatorskich rozwiązań decydujących o jego wyjątkowej skuteczności i bezpieczeństwie oraz komforcie pacjenta. Laser diodowy Palomar Vectus™ emituje wiązkę światła, która pochłaniana jest przez barwnik włosa – melaninę. W wyniku zaabsorbowania światła przez barwnik dochodzi do termicznej destrukcji mieszka włosowego. W praktyce oznacza to trwałą depilację! Laser Vectus™ to innowacyjna technologia gwarantująca skuteczność zabiegu oraz komfort i bezpieczeństwo dla pacjenta.

Wskazania

Nadmierne owłosienie, bądź owłosienie którego chcemy się trwale pozbyć, bez względu na kolor włosa i skóry (również włosy jasne, rude oraz opalona skóra lub ciemna karnacja). Przed rozpoczęciem terapii nie są wymagane żadne badania.

Przeciwwskazania

Zabieg laserem Vectus

Przed zabiegiem depilacji laserowej, czytnik Skintel™ przykładany jest do skóry pacjenta w tym miejscu, z którego usuwane będzie owłosienie. Określa on poziom melaniny i na podstawie tego odczytu ustawiane są automatycznie indywidualne parametry zabiegu. Pozwala to na wykorzystanie optymalnej energii przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa i wykluczeniu ryzyka poparzenia. W zależności od obszaru zabiegowego wybierana jest, odpowiednia wielkość głowicy. Przy depilacji laserowej dużych obszarów np. nóg wykorzystywana jest duża głowica, a przy małych np. wąsika precyzyjna mała głowica. Głowica przykładana jest do skóry i wysyłany jest impuls światła.

Dzięki zwiększonej końcówce zabiegowej, laser pozwala wykonać depilację dużych powierzchni w zaledwie kilka minut. Dla przykładu usunięcie owłosienia z pleców mężczyzny trwa około 3 minut

Bezpośrednio po zabiegu depilacji laserowej skóra może być delikatnie zaczerwieniona. Po zabiegu nie należy korzystać z sauny, solarium, brać gorących kąpieli.

Dla celu trwałego usunięcia owłosienia zabieg należy powtarzać średnio od 4-8 razy w odstępach 4-12 tygodni (twarz, szyja 6-8 tygodni, pozostałe partie 8-12 tygodni). Związane jest to z cyklem odbudowy włosa.


Vectus – depilacja laserowa vectus-depilacja-laserowa

 
 

Znajdź nas Cegielniana 14, Rybnik

Karta prezentowa

Karta Prezentowa Lift Med Rybnik
 
 


Adres


Lift-Med
ul. Cegielniana 14
44-200 Rybnik


Godziny otwarcia


Czynne poniedziałek - piątek
Poradnie 800 - 2100
Szpital 800 - 2100
Punkt pobrań 800 - 1200

RodoPolityka prywatności RODO
Telefony


Telefon główny
+48 32 440 88 99

Medycyna estetyczna
+48 325 005 005

Stomatologia
+48 325 005 125

Maile


Recepcja
rejestracja@liftmed.pl

Stomatologia
stomatologia@liftmed.pl

Wykonanie ActivePage.pl
Wiryualny spacer
Ofert w schowku
kreator wizyty