Lift Med Rybnik
 

zadzwoń
+48 32 440 88 99


Lift Med w mediach społecznościowych Facebook Instagram YouTube

APTOS | Nici Light Lift Dodaj do schowka ofert

 

Excellence Elegance – obszary zabiegowe: twarz, szyja, brzuch, wewnętrzna strona ud, wewnętrzna strona ramion.

Excellence Visage – obszary zabiegowe: brwi, obszar kości policzkowej, żuchwa, szyja.

Wire – obszary zabiegowe: zmarszczki poprzeczne czoła, „lwie zmarszczki” między brwiami, zmarszczki nosowo-wargowe, fałdy na brodzie, fałdy szyjne, nierówności skóry i tkanki podskórnej ciała.

Light Lift Spring – obszar zabiegowy: “linie marionetki”

Light Lift Needle 2G – obszar zabiegowe: brwi, obszar kości policzkowej, żuchwa, podbródek.

APTOS – Nano Spring, Nano Vitis – obszary zabiegowe: „linie marionetki”, bruzdy nosowo-wargowe, fałdy między brwiami, „lwia zmarszczka”, „kurze łapki”, „zmarszczki palacza” nad górną wargą, zmarszczki gładzizny, okolice powieki górnej, okolice powieki dolnej, bruzdy wokół uszu, fałdy szyjne, żuchwa, usta (powiększanie), dekolt, dłonie.

Nici Light Lift stworzone na bazie bioabsorbowalnego materiału, który wchłania się całkowicie w ciągu 360 dni.

Ze względu na ich strukturę z mikrowypustkami, nić jest niezawodnie zakotwiczona w tkankach miękkich, tworząc silnie podtrzymujący szkielet.

Dodatkowy efekt odmładzający wywołuje kwas polimlekowy (L-lactic), który aktywuje rewitalizację i spowalnia procesy starzenia od wewnątrz. Możliwe jest osiągnięcie widocznego efektu liftingu wszelkich obszarów twarzy, jak również szyi.

Szybki rezultat

Zastosowanie metod Light Lift pozwala osiągnąć doskonały rezultat estetyczny bez stosowania tradycyjnych operacji chirurgicznych. Poprawa jest widoczna bezpośrednio po zabiegu. Optymalny efekt jest w pełni widoczny po 2-3 tygodniach. Okres gojenia trwa 1-2 tygodnie, ale już po kilku dniach pacjent może wrócić do codziennego rytmu życia. Rezultat utrzymuje się około 2 lat, w zależności od indywidualnych predyspozycji pacjenta.

Minimalna ingerencja

Nici są wprowadzane poprzez punkty wkłucia, za pomocą wysoce wyspecjalizowanej, dostosowanej do danego obszaru zabiegowego i techniki implantacji, igły prowadzącej. Bezpieczeństwo stosowania produktów z linii Light Lift jest osiągane poprzez zastosowanie wchłanianego materiału, o właściwościach nie tylko liftingujących, ale także biorewitalizujących.

Kompleksowe podejście

Zaawansowana technologia nici z kwasu polimlekowego, zespolonych z wysoce wyspe-cjalizowanymi dla poszczególnych obszarów zabiegowych igieł prowadzących, czyni technikę implantacji łatwą, a dla klienta mało inwazyjną, bez konieczności podwieszania tkanek na metalowych haczykach. To z kolei nie ogranicza lekarzy w późniejszym stosowaniu zabiegów z wykorzystaniem fali radiowej, ultradźwiękowej itp.

Ekspresowy zabieg

Zabieg jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym. Opracowanie całej twarzy trwa około 30-40 minut, a pojedynczej strefy zabiegowej zaledwie 10-15 minut.

Przeciwwskazania

Ostre infekcje, zmiany nowotworowe, zaburzenia krzepnięcia krwi, stany zapalne.

Zalecenia

W ciągu 2-3 tygodni po zabiegu zaleca się pacjentowi powstrzymywanie od intensywnych skurczów mięśni mimicznych twarzy oraz masaży, nie korzystanie z klubów fitness i unikanie intensywnego rozgrzewania np. w saunie.

 
 

Znajdź nas Cegielniana 14, Rybnik

Karta prezentowa

Karta Prezentowa Lift Med Rybnik
 
 


Adres


Lift-Med
ul. Cegielniana 14
44-200 Rybnik


Godziny otwarcia


Czynne poniedziałek - piątek
Poradnie 800 - 2100
Szpital 800 - 2100
Punkt pobrań:
pon., śr. - pt. 800 - 1200
wt. 730 - 1200
RodoPolityka prywatności RODO
Telefony


Telefon główny
+48 32 440 88 99

Medycyna estetyczna
+48 325 005 005

Stomatologia
+48 325 005 125

Maile


Recepcja
rejestracja@liftmed.pl

Stomatologia
stomatologia@liftmed.pl

Wykonanie ActivePage.pl
Wiryualny spacer
Ofert w schowku
kreator wizyty