Lift Med Rybnik
 

zadzwoń
+48 32 440 88 99

UMÓW WIZYTĘ ONLINE
Lift Med w mediach społecznościowych Facebook Instagram YouTube

Chirurgia plastyczna Dodaj do schowka ofert

 

Chirurgia plastyczna to kolejna gałąź medycyny reprezentowana w centrum medycznym Lift-Med. Zabiegi odbywają się na specjalistycznej sali operacyjnej, a wykonywane są przez doświadczoną i wysoko wykwalifikowaną dr Sybillę Piekarską. Zakres wykonywanych operacji jest bardzo szeroki, począwszy od liftingu twarzy poprzez powiększanie piersi, zmniejszenie piersi, zabiegi korekty nosa oraz zabieg liposukcji a skończywszy na drobnych zabiegach takich jak wycięcie znamienia. Chirurgia plastyczna w Centrum Medycznym Lift-Med to doskonałe uzupełnienie szerokiej ofert medycyny estetycznej ale również jedyne w okolicy miejsce gdzie można poddać się operacji w bezpiecznych i komfortowych warunkach.

LEKARZ: lek. Sybilla Piekarska specjalista chirurgii plastycznej

  • Korekcja nosa
  • Korekcja powiek
  • Korekcja uszu
  • Powiększanie piersi
  • Lifting piersi
  • Liposukcja
  • Likwidacja fałdów brzusznych
  • Korekta blizn

Korekcja nosa – oferowana jest dla osób, które nie są usatysfakcjonowane wyglądem swojej twarzy lub odczuwają uporczywy problem z oddychaniem. Korekcja jest zabiegiem oferującym nie tylko zmianę estetyki, służy również do poprawienia funkcji nosa. Operację przeprowadza się przy pomocy narzędzi chirurgicznych, należy zatem uwzględnić czas potrzebny na pełną rekonwalescencję. W naszej klinice dążymy do osiągania najlepszych rezultatów oraz zapewnienia pacjentom optymalnego komfortu po przeprowadzeniu zabiegu. Korekcję przeprowadza się, stosując znieczulenie ogólne, należy pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji pooperacyjnej oraz zrezygnować z aktywności fizycznej na czas 4-5 tygodni. Zabieg przeznaczony jest dla osób chcących udoskonalić proporcje i estetykę twarzy, także pacjentów po złamaniach oraz urazach nosa.

Korekcja powiek – metoda chirurgicznego usunięcia nadmiaru skóry oraz tkanki tłuszczowej gromadzącej się w górnej lub dolnej powiece. Zabieg przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym, nie jest to metoda szczególnie inwazyjna. Przed przeprowadzeniem korekcji powiek, pożądany efekt należy skonsultować z lekarzem, nasi chirurdzy udzielą szczegółowej informacji dotyczącej zabiegu oraz spodziewanych rezultatów. Korekcja znacznie poprawia wygląd twarzy pacjenta, sprawia, że wygląda ona młodziej, pozwala również usunąć opadające powieki, będące niejednokrotnie cechą dziedziczą wśród wielu osób.

Korekcja uszu – tak, jak w przypadku korekcji nosa, zmiana kształtu lub wielkości uszu znacznie poprawia jakość życia pacjentów borykających się z brakiem akceptacji swojego wyglądu. Zabieg jest przeprowadzany przez doświadczonego lekarza, który posiada nie tylko odpowiednie kwalifikacje, nasz personel cechuje bowiem wyczucie piękna, proporcji oraz wieloletnie doświadczenie.

Powiększanie piersi – zabieg pozwalający na zmianę kształtu oraz wielkości biustu, może być również przeprowadzany w celu zniwelowania widocznych różnic pomiędzy jedną i drugą piersią. Przeznaczony dla kobiet w różnym wieku, wykonany jest z niezwykłą precyzją doświadczonego chirurga-plastyka. Powiększenie piersi następuje poprzez umieszczenie silikonowych implantów, do tego celu najczęściej wykorzystuje się implanty silikonowe lub solne. Lekarz przed wykonaniem zabiegu nie tylko uwzględnia wymagania pacjentki, dba również o zachowanie odpowiednich proporcji sylwetki oraz aspekt zdrowotny. Nasi specjaliści wykonując zabieg, zwracają również uwagę na to, by blizna pooperacyjna była możliwie niewidoczna i delikatna. Po wykonanej operacji, zaleca się noszenie specjalnego biustonosza oraz opatrunku korzystnie wpływającego na kształt piersi i proces gojenia ran. Szwy ściągane są po upływie około 7 dni, natomiast wynik operacji można w pełni podziwiać po 3 miesiącach.

Lifting piersi – zabieg modelujący kształt, ułożenie oraz wielkość piersi. Lifting piersi powoduje uniesienie biustu, ujędrnienie skóry oraz poprawę jej wyglądu. Zmiana kształtu biustu może być spowodowana upływającym czasem, karmieniem piersią, ciążą. Dzięki oferowanemu przez nas zabiegowi, pacjentki kliniki LiftMed odzyskują utraconą pewność siebie oraz młodzieńczy wygląd swojego biustu. Lifting piersi przeprowadzany jest w znieczuleniu ogólnym, nasi specjaliści dbają o to, by blizny pooperacyjne stały się niewidoczne oraz aby oczekiwania naszych klientek były jak najbardziej spełnione. Po przeprowadzonym zabiegu konieczna jest jednodniowa hospitalizacja, w ciągu kilku najbliższych tygodni, należy również unikać wysiłku fizycznego. Nasi lekarze zapewniają usunięcie szwów oraz opiekę i kontrolę nacięć wykonanych w celu przeprowadzenia zabiegu.

Liposukcja – jest nowoczesną metodą modelowania sylwetki, umiejętnie połączona z innymi zabiegami oraz odpowiednią dietą, pozwala uzyskać niezwykle zadowalające rezultaty. W ofercie kliniki LiftMed posiadamy różne metody likwidowania nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Lekarz po zapoznaniu się potrzebami oraz oczekiwaniami pacjenta, proponuje najkorzystniejszą metodę liposukcji, uwzględniając przede wszystkim stan zdrowia oraz zamierzony efekt estetyczny.

Likwidacja fałdów brzusznych – zabieg polegający na usunięciu zbędnych fałdów tłuszczowo-skórnych w środkowej i dolnej części brzucha oraz plastyce mięśni brzucha. Metoda ta powadzi do poprawy elastyczności, wyglądu brzucha oraz samopoczucia pacjentów, którzy do tej pory borykali się z brakiem akceptacji wyglądu tej partii ciała. Nadmierne gromadzenie się tkanki tłuszczowej oraz nieestetyczna skóra, mogła powstać m.in. w wyniku nagłej zmiany masy ciała. Zabieg likwidacji fałdów brzusznych oferowany jest także po przeprowadzonej liposukcji. Należy wspomnieć, że jest to metoda inwazyjna, wymagająca dłuższej hospitalizacji pacjenta.

Korekty blizn – korekty blizn wykonywane są zarówno w celu zniwelowania drobnych, nieestetycznych znamion pooperacyjnych, ale także dużych – pozostałych w wyniku urazu lub nieprofesjonalnie wykonanego szycia. Specjaliści Kliniki LiftMed precyzyjnie skorygują blizny, powodujące dyskomfort pacjenta. Zależnie od wielkości blizny, czas oczekiwania na ostateczny rezultat zabiegu może wynosić nawet kilka miesięcy. Podczas rekonwalescencji należy również uwzględniać wszelkie zalecenia lekarza oraz unikać intensywnych promieni słonecznych.

Wpisy cennika powiązane z ofertą

Zapraszamy do przeglądania pełnego cennika.
Nazwa usługi
Cena
Konsultacja anestezjologiczna
Bezpłatne
Konsultacja dermatologiczna
200 zł
Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej
od 250 zł
Korekcja nosa wtórna
od 19000 zł
Korekcja odstających uszu (obu)
5100 zł
Lifting operacyjny twarzy Uwagi
20000 zł
Plastyka brzucha - miniabdominoplastyka Uwagi
12000 zł
Plastyka brzucha - pełna Uwagi
19000 zł
Liposukcja - leczenie ginekomastii Uwagi
8000 zł
Liposukcja okolic - uda, „boczki”, biodra, „bryczesy” - cena z okolicę Uwagi
od 6000 zł
 
 

Znajdź nas Cegielniana 14, Rybnik

Karta prezentowa

Karta Prezentowa Lift Med Rybnik
 
 


Adres


Lift-Med
ul. Cegielniana 14
44-200 Rybnik


Godziny otwarcia


Czynne poniedziałek - piątek
Poradnie 800 - 2100
Szpital 800 - 2100
Punkt pobrań:
pon., śr. - pt. 800 - 1200
wt. 730 - 1200
RodoPolityka prywatności RODO
Telefony


Telefon główny
+48 32 440 88 99

Medycyna estetyczna
+48 325 005 005

Stomatologia
+48 325 005 125

Maile


Rejestracja
rejestracja@liftmed.pl

Medycyna estetyczna
medycynaestetyczna@liftmed.pl

Stomatologia
stomatologia@liftmed.pl

Wykonanie ActivePage.pl
Wiryualny spacer
Ofert w schowku
kreator wizyty