Lift Med Rybnik
 

zadzwoń
+48 32 440 88 99

UMÓW WIZYTĘ ONLINE
Lift Med w mediach społecznościowych Facebook Instagram YouTube

Dla Pacjentów Dodaj do schowka ofert

/Szpital Więcej z Lift Med
 
Ikonka Może zainteresować Cię ...

Jak mogę umówić się na wizytę?

W celu rezerwacji terminu prosimy o kontakt telefoniczny z rejestracją Centrum Liftmed, tel. (32) 440 88 99, od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 – 21.00.

Czy otrzymam przypomnienie SMS lub mail o terminie wizyty?

Tak. SMS-y i maile przypominające wysyłamy w dniu poprzedzającym termin wizyty. W przypadku rezygnacji z terminu prosimy o kontakt telefoniczny z recepcją.

Jak długo czeka się na zabieg od dnia konsultacji?

Czas oczekiwania na zabieg/wizytę jest uzależniony od danego lekarza –specjalisty. Średnio jest to okres około tygodnia. Czasy oczekiwania mogą ulec zmianie

Jak mogę zapłacić za zabieg/operację?

Gotówką, przelewem, kartą. Opłatę należy uiścić najpóźniej w dniu zabiegu. W przypadku płatności przelewem, prosimy o dostarczenie potwierdzenia wykonania transakcji. Można również skorzystać z systemu ratalnego MediRaty.

Czy na pierwszą wizytę/konsultację należy przynieść wyniki badań laboratoryjnych?

Jeżeli pacjent choruje przewlekle wówczas powinien mieć ze sobą posiadaną dokumentację medyczną. Listę potrzebnych do zabiegu/operacji badań wręczy pacjentowi lekarz po badaniu (standardowo zlecane są: grupa krwi, morfologia, układ krzepnięcia, HBS).

Jak przygotować się do operacji/zabiegu?

Do każdego zabiegu z zakresu ginekologii estetycznej, ginekologii, chirurgii należy podejść w pełni zdrowia, co potwierdzą wyniki badań laboratoryjnych. Powinno się je wykonać kilka tygodni przed operacją choć będą one ważne 3 miesiące. W tym czasie trzeba również odbyć ewentualne konsultacje zlecone przez chirurga. Czasami wskazane są szczególne zalecenia o czym poinformuje pacjenta lekarz prowadzący. Dwa tygodnie przed operacją należy zaprzestać palenia tytoniu oraz nie można przyjmować leków zawierających kwas acetylosalicylowy np. Aspiryny czy Polopiryny, które upośledzają krzepnięcie. W przeddzień operacji powinno się wziąć kąpiel, a emocje jakie mogą się ujawnić można opanować łagodnymi, najlepiej ziołowymi lekami uspokajającymi. Na 6 godzin przed operacją nie wolno nic jeść ani pić, jedynie leki przyjmowane na stałe można połknąć popijając niewielką ilością wody. W dniu operacji nie można mieć krwawienia miesięcznego. Do zabiegu należy się zgłosić bez makijażu z wynikami badań. Najlepiej nałożyć luźny strój, który pozwoli ukryć opatrunki.

Jak pielęgnować blizny pooperacyjne?

Po usunięciu szwów wskazane jest natłuszczanie blizn i delikatny masaż tłustym kremem lub maścią (może być Linomag, Alantan lub wazelina), po 2 tyg. można stosować silikon w żelu lub plastrach (Veraderm, Dermatix lub inny), a w szczególnych przypadkach blizn przerostowych Contractubex, Tointex lub Cepan przez kilka miesięcy.

Na ile czasu przed operacją/zabiegiem należy się zgłosić do Szpitala Liftmed?

W Szpitalu Liftmed pacjent powinien się stawić rano, tj. ok. 8.00. Przybliżona godzina rozpoczęcia zabiegu/operacji ustalana jest po zbadaniu pacjenta przez chirurga i anestezjologa. Jednego dnia może odbywać się kilka operacji. Wszyscy pacjenci podpisują zgody na zabieg i są przyjmowani na oddział gdzie przebywają w jedno lub dwuosobowych salach.

Jak długo pozostaje się w Szpitalu Liftmed po operacji/zabiegu?

Po zabiegach wykonywanych w znieczuleniu miejscowym pacjent może opuścić Szpital Liftmed zaraz po operacji. W przypadku znieczuleń ogólnych lub dożylnych czas pobytu uzależniony jest od rodzaju przeprowadzonego zabiegu/operacji. Pierwsze 2 godziny spędza w sali wybudzeń na bloku operacyjnym resztę w swojej sali na oddziale. W Szpitalu Liftmed przez całą dobę pacjent jest pod opieką lekarza anestezjologa i pielęgniarek.

Co należy zabrać ze sobą na operację?

Wyniki badań laboratoryjnych, gotówkę lub potwierdzenie przelewu oraz szczoteczkę do zębów i kosmetyki, ulubioną piżamę lub koszulę nocną, bieliznę.

Czy w Szpitalu Liftmed można odwiedzać pacjentów?

Tak, odwiedziny odbywają się do godz. 21.00.

Czy w Szpitalu Liftmed można korzystać z Internetu?

Tak, zapewniamy stały dostęp do Internetu.

 

 
 

Znajdź nas Cegielniana 14, Rybnik

Karta prezentowa

Karta Prezentowa Lift Med Rybnik
 
 


Adres


Lift-Med
ul. Cegielniana 14
44-200 Rybnik


Godziny otwarcia


Czynne poniedziałek - piątek
Poradnie 800 - 2100
Szpital 800 - 2100
Punkt pobrań:
pon., śr. - pt. 800 - 1200
wt. 730 - 1200
RodoPolityka prywatności RODO
Telefony


Telefon główny
+48 32 440 88 99

Medycyna estetyczna
+48 325 005 005

Stomatologia
+48 325 005 125

Maile


Rejestracja
rejestracja@liftmed.pl

Medycyna estetyczna
medycynaestetyczna@liftmed.pl

Stomatologia
stomatologia@liftmed.pl

Wykonanie ActivePage.pl
Wiryualny spacer
Ofert w schowku
kreator wizyty