Lift Med Rybnik
 

zadzwoń
+48 32 440 88 99

UMÓW WIZYTĘ ONLINE
Lift Med w mediach społecznościowych Facebook Instagram YouTube

Obesitologia - lekarz zajmujący się leczeniem otyłości

<< WSTECZ
Obesitologia - lekarz zajmujący się leczeniem otyłości

Jesteśmy niezmiernie podekscytowani, że możemy przedstawić naszą najnowszą ofertę dotyczącą kompleksowego podejścia do odchudzania, która wynika z bliskiej współpracy doświadczonego lekarza oraz wykwalifikowanego dietetyka klinicznego. Razem tworzymy zespół, który skutecznie pomaga naszym pacjentom w osiągnięciu ich celów związanych z utratą wagi.


Nasza oferta obejmuje:
1. Kompleksową opiekę medyczną: Nasz lekarz przeprowadza dokładny wywiad medyczny oraz wykonuje niezbędne badania, aby dostosować plan odchudzania do indywidualnych potrzeb i warunków zdrowotnych każdego pacjenta.


2. Spersonalizowany plan dietetyczny: Nasz dietetyk kliniczny opracowuje spersonalizowany plan żywieniowy, uwzględniający preferencje, alergie pokarmowe oraz indywidualne cele. Dbamy o to, aby dieta była właściwie zbilansowana, smaczna i dostosowana do trybu życia pacjenta. Jeśli istnieje taka konieczność również zleca badania.


3. Regularne wizyty kontrolne: Monitorujemy postępy i wprowadzamy ewentualne modyfikacje w dietoterapii, aby zagwarantować efektywne i bezpieczne odchudzanie.


4. Wsparcie: Rozumiemy, że odchudzanie to nie tylko proces fizyczny, ale także emocjonalny. Nasz zespół jest tu, by służyć radą i wsparciem w trudniejszych momentach.


5. Edukację i motywację: Dzielimy się wiedzą na temat zdrowego żywienia i wspomagających zabiegów, pomagając naszym pacjentom w utrzymaniu osiągniętych rezultatów na dłuższą metę.


6. Suplementację i wsparcie farmakologiczne (w razie konieczności): Jeśli to konieczne, oferujemy specjalistyczne wsparcie farmakologiczne pod stałą opieką lekarza.

Dodatkowo, w ramach naszego specjalnego pakietu odchudzania, oferujemy również zabiegi kosmetologiczne na ciało, które podkreślą efekty Twojej drogi do wymarzonej sylwetki:


7. Zabiegi wyszczuplające: Dzięki innowacyjnym technologiom, możemy precyzyjnie kształtować Twoje ciało, redukując niechciane centymetry.


8. Masaże antycellulitowe: Skutecznie redukują widoczność cellulitu, poprawiając elastyczność skóry.


9. Zabiegi ujędrniające: Dla gładkiej, jędrnej skóry, która towarzyszy Twojej nowej sylwetce.

Nie czekaj! Zainwestuj w swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na pierwszą konsultację.

Czekamy na Ciebie w naszej klinice!

 

 
 

Znajdź nas Cegielniana 14, Rybnik

Karta prezentowa

Karta Prezentowa Lift Med Rybnik
 
 


Adres


Lift-Med
ul. Cegielniana 14
44-200 Rybnik


Godziny otwarcia


Czynne poniedziałek - piątek
Poradnie 800 - 2100
Szpital 800 - 2100
Punkt pobrań:
pon., śr. - pt. 800 - 1200
wt. 730 - 1200
RodoPolityka prywatności RODO
Telefony


Telefon główny
+48 32 440 88 99

Medycyna estetyczna
+48 325 005 005

Stomatologia
+48 325 005 125

Maile


Rejestracja
rejestracja@liftmed.pl

Medycyna estetyczna
medycynaestetyczna@liftmed.pl

Stomatologia
stomatologia@liftmed.pl

Wykonanie ActivePage.pl
Wiryualny spacer
Ofert w schowku
kreator wizyty