Lift Med Rybnik
 

zadzwoń
+48 32 440 88 99

UMÓW WIZYTĘ ONLINE
Lift Med w mediach społecznościowych Facebook Instagram YouTube

Mezoterapia Usun ze schowka ofert

 

Mezoterapia to metoda wykorzystywana w zabiegach mających na celu poprawę kondycji skóry. Stosuje się ją zarówno w zabiegach regenerujących, nawilżających i anti-aging, jak i w terapii antycellulitowej i walce z nadmiernym wypadaniem włosów. Zadaniem tej metody jest przede wszystkim powstrzymanie procesu starzenia się skóry i przywrócenie jędrności i elastyczności.

Zastrzyki z odpowiednio dobranymi substancjami o działaniu lipolitycznym i stymulującym mikrokrążenie zwiększają metabolizm komórek tłuszczowych, co prowadzi do ogólnego ujędrnienia skóry i usunięcia efektu skórki pomarańczowej.

MESOLIFT – MEZOTERAPIA TWARZY

Zabieg stanowi połączenie dwóch składników: niestabilizowanego kwasu hialuronowego i kompleksu bogatego w witaminy, sole mineralne, kwasy nukleinowe i koenzymy. Uzupełniające działanie tych 2 preparatów daje trwalszy i lepszy efekt wygładzenia zmarszczek, ujędrnienia, poprawy napięcia i nawilżenia skóry.

Zabieg polega na powierzchownym ostrzykiwaniu skóry niewielkimi dawkami substancji o właściwościach rewitalizujących i regenerujących tj. kwas hialuronowy, witaminy, mikroelementy, aminokwasy itp. bezpośrednio w zmienione chorobowo miejsce (twarz, szyja, dekolt, ramiona). Dzięki tej metodzie można wprowadzić substancje aktywne głęboko do naskórka i skóry właściwej omijając barierę naskórkową, przez którą nie przenika większość kosmetyków.

 
 

Znajdź nas Cegielniana 14, Rybnik

Karta prezentowa

Karta Prezentowa Lift Med Rybnik
 
 


Adres


Lift-Med
ul. Cegielniana 14
44-200 Rybnik


Godziny otwarcia


Czynne poniedziałek - piątek
Poradnie 800 - 2100
Szpital 800 - 2100
Punkt pobrań:
pon., śr. - pt. 800 - 1200
wt. 730 - 1200
RodoPolityka prywatności RODO
Telefony


Telefon główny
+48 32 440 88 99

Medycyna estetyczna
+48 325 005 005

Stomatologia
+48 325 005 125

Maile


Rejestracja
rejestracja@liftmed.pl

Medycyna estetyczna
medycynaestetyczna@liftmed.pl

Stomatologia
stomatologia@liftmed.pl

Wykonanie ActivePage.pl
Wiryualny spacer
Ofert w schowku
kreator wizyty