Lift Med Rybnik
 

zadzwoń
+48 32 440 88 99

UMÓW WIZYTĘ ONLINE
Lift Med w mediach społecznościowych Facebook Instagram YouTube

Peeling jędrność + niedokonałości Dodaj do schowka ofert

 

Peeling J+N jest idealny dla każdego, kto chce poprawić wygląd swojej skóry, zmniejszyć uszkodzenia słoneczne, zredukować drobne i większe zmarszczki, blizny po trądziku, zaczerwienienia oraz wyrównać pigmentację skóry.

Na czym polega peeling ?
Peeling  J+N jest zabiegiem rewitalizującym skórę, który poza wyrównaniem niedoskonałości poprawia także jej jędrność.

Kwas trichlorooctowy w odpowiednim stężeniu mieszany jest ze specjalną "niebieską" podstawą peelingu, która zapewnia równą dystrybucję i poprawne wchłanianie się kwasu na powierzchni skóry.
Odpowiednio zbilansowana podstawa pozwala lekarzowi regulować głębokość usuwanej warstwy naskórka. Martwe komórki skóry zostaną zastąpione przez zdrowsze, co przełoży się na znaczną poprawę wyglądu skóry, poprawę jędrności i unifikację pigmentu.

Zalety peelingu 

Strefy użyci a peelingu

Czy ten zabieg jest dla Ciebie?
Peeling ten jest idealny dla każdego, kto znacząco chce poprawić wygląd swojej skóry. Usuń drobne zmarszczeni zanim przerodzą się w większe. Wygładź blizny i popraw stan skóry po uszkodzeniach słonecznych.

Jak przebiega zabieg?
Jest to szybki zabieg, który w większości przypadków nie wymaga znieczulenia. Podczas konsultacji przed zabiegiem ustalane są parametry i ilość preparatu. Aplikacja peelingu trwa od 30 do 45 minut, zależnie od ilości użytych warstw. Bezpośrednio po zabiegu skóra może być zaczerwieniona i ściągnięta.

W ciągu 3 dni po zabiegu rozpocznie się lekkie złuszczanie skóry i potrwa około 7 dni. Jest to naturalny, pożądany efekt uboczny odnawiania komórek skóry. Gdy zakończy się proces łuszczenia natychmiast zobaczysz wynik w postaci lepszego wyglądu swojej skóry. Przez kolejne 4 - 6 tygodni skóra będzie poprawić swój wygląd, jędrność, gładkość i wyrównanie pigmentu. Wszystko to przerodzi się w zdrowszy i młodszy wygląd miejsca wykonania zabiegu.


Jak zachowywać się po zabiegu?
Cześć pacjentów decyduje się na wzięcie kilku dni wolnych od pracy podczas procesu łuszczenia. Może wystąpić uczucie swędzenia i chęć drapania miejsca zabiegu.

Unikaj

Jak często powtarzać zabieg?
Podczas konsultacji lekarz prowadzący zabieg może zasugerować częstotliwość zabiegów, aby uzyskać wskazany cel. W większości przypadków wystarczy 1 - 3 zabiegi. Sam zabieg może być powtarzany co 6 - 26 tygodni.


Peeling J+N to szybkie, bezpieczne i nowoczesne rozwiązanie dla lepszego i młodszego wyglądu. Zapraszamy do kontaktu i umówienia wizyty.

 
 

Znajdź nas Cegielniana 14, Rybnik

Karta prezentowa

Karta Prezentowa Lift Med Rybnik
 
 


Adres


Lift-Med
ul. Cegielniana 14
44-200 Rybnik


Godziny otwarcia


Czynne poniedziałek - piątek
Poradnie 800 - 2100
Szpital 800 - 2100
Punkt pobrań:
pon., śr. - pt. 800 - 1200
wt. 730 - 1200
RodoPolityka prywatności RODO
Telefony


Telefon główny
+48 32 440 88 99

Medycyna estetyczna
+48 325 005 005

Stomatologia
+48 325 005 125

Maile


Rejestracja
rejestracja@liftmed.pl

Medycyna estetyczna
medycynaestetyczna@liftmed.pl

Stomatologia
stomatologia@liftmed.pl

Wykonanie ActivePage.pl
Wiryualny spacer
Ofert w schowku
kreator wizyty