Lift Med Rybnik
 

zadzwoń
+48 32 440 88 99

UMÓW WIZYTĘ ONLINE
Lift Med w mediach społecznościowych Facebook Instagram YouTube

Peelingi medyczne Dodaj do schowka ofert

 

Zabiegi przy użyciu peelingów polegają na nałożeniu na skórę odpowiednio dobranej mieszaniny związków chemicznych w określonym stężeniu.

PEELING GLIKOLOWY

Stosowany w tym zabiegu Glycolic Acid Masque 25% poprzez działanie ściągające powoduje redukcję zrogowaciałej warstwy naskórka, zmniejsza nadmiar łoju skórnego, usuwa pozostałości keratyny i tłustość skóry. Stosowany w przypadku przebarwień i trądziku. Zabieg jest bezbolesny, a złuszczanie delikatne.

PEELING TRÓJCHLOROOCTOWY

Znany jest także jako EASY TCA, jest to specjalna formuła zawierająca kwas trójchrolooctowy w postaci maski chelatowej. Pozwala na wykonanie bezpiecznego peelingu naskórka. Dzięki technologii chelacji z jonami krzemu wiążą się z proteiny komórkowe warstwy rogowej, uniemożliwiając naruszenie struktury skóry właściwej.

Zabieg TCA jest zabiegiem wykonywanym wyłącznie przez lekarza, a jego głównym zadaniem jest usuwania naskórkowych uszkodzeń. Preparat TCA wywołuje epidermolizę, przywracając świeżość i usuwając uszkodzenia zniszczonej skóry. Zaraz po zabiegu skóra nabierze bladawego koloru, po paru godzinach stanie się czerwona, natomiast później zacznie się rozjaśniać. Złuszczanie rozpocznie się w ciągu 3-4 dni, a skończy się 7-8 dnia.

Wskazania do zabiegu:

 • nieregularny koloryt skóry
 • plamki pigmentacyjne
 • keratoza aktyniczna
 • blizny po trądziku
 • zmarszczki powierzchniowe

Przeciwwskazania:

 • melazma
 • procesy zapalne
 • blizny
 • opryszczka
 • ciąża
 • skóra mająca częsty kontakt ze słońcem

Częstotliwość zabiegów: Zabieg powtarza się co tydzień przez 4 tygodnie. W przypadku niewystarczających efektów, zbieg można powtórzyć po około 30 dniach po zakończeniu całej serii.

PEELING MIGDAŁOWY

Z uwagi na wielokierunkowe działanie, stosunkowo niewielką inwazję i możliwość częstego powtarzania stanowi niezwykle ważną metodę kondycjonowania i leczenia skóry. Zastosowanie: trądzik i blizny po trądziku, skóra łojotokowa, fotostarzenie.

PEELING PIROGRONOWY

Posiada właściwości regulujące sebum i zmniejszające tłustość skóry łojotokowej i trądzikowej. Stymuluje syntezę kolagenu na poziomie skóry właściwej. Ma działanie antybakteryjne (znacząco obniża miejscowe pH, co działa bakteriostatycznie), złuszczające, przeciwzaskórnikowe, rozjaśniające i zwiększające świetlistość skóry. Stosowany w przypadku trądziku.

 
 

Znajdź nas Cegielniana 14, Rybnik

Karta prezentowa

Karta Prezentowa Lift Med Rybnik
 
 


Adres


Lift-Med
ul. Cegielniana 14
44-200 Rybnik


Godziny otwarcia


Czynne poniedziałek - piątek
Poradnie 800 - 2100
Szpital 800 - 2100
Punkt pobrań:
pon., śr. - pt. 800 - 1200
wt. 730 - 1200
RodoPolityka prywatności RODO
Telefony


Telefon główny
+48 32 440 88 99

Medycyna estetyczna
+48 325 005 005

Stomatologia
+48 325 005 125

Maile


Rejestracja
rejestracja@liftmed.pl

Medycyna estetyczna
medycynaestetyczna@liftmed.pl

Stomatologia
stomatologia@liftmed.pl

Wykonanie ActivePage.pl
Wiryualny spacer
Ofert w schowku
kreator wizyty